fbpx

Hľadáme posily do nášho R&D centra Schaeffler Kysuce

Láka vás elektromobilita?

Staňte sa súčasťou nášho tímu v novom R&D centre Schaeffler Kysuce

Hľadáme ľudí, ktorí majú chuť s nami vyvíjať riešenia v oblasti elektromobility a inteligentných systémov podvozkov s vysokým stupňom autonómneho riadenia. Naši klienti sú medzinárodní zákazníci z automobilového priemyslu.

Dnes je nás 350 kolegov, ale rastieme ďalej. Ďalším približne 150 vývojárom a špecialistom držíme u nás miesto. Hľadáme profesionálov s praxou, ale aj mladé talenty a absolventov. Ak ste to vy, dajte nám o sebe vedieť.

Uplatnenie nájdete vo viacerých oblastiach

Dnes v R&D tímoch na Kysuciach pracujú odborníci z oblasti strojárstva, elektrotechniky, softvérového inžinierstva a virtuálneho projektovania. Prepájajú svet dizajnu a technológií, nových materiálov, funkčných prístupov či aplikácií. Príležitosti ponúkame aj pre profesionálov v oblasti vývoja technológie podvozkov, elektromotorov, robotiky a kybernetiky. V oblasti simulácií sa u nás vedia uplatniť inžinieri so vzdelaním z aplikovanej mechaniky alebo numerickej matematiky, ako aj fyziky alebo termomechaniky. Potrebujeme aj projektových manažérov a manažérov zmien (change manažérov) zodpovedných za konkrétny výrobok alebo proces.

Ktorá pracovná pozícia je tá vaša?

Vytvárame prostredie, kde máte možnosť napredovať

Nielen kariérny, ale aj osobný rozvoj má u nás pevné miesto. Samozrejmosťou je prepracovaný vzdelávací systém, ale aj rôzne typy programov, ktoré vám zaručia, že sa u nás budete od začiatku cítiť príjemne.

U nás nájdete priateľských kolegov s nadšením pre inovácie, ktoré zmenia budúcnosť mobility. Ponúkame vám možnosť pracovať na zaujímavých medzinárodných projektoch, ktoré dokážu zlepšiť komfort jazdy, zvýšiť bezpečnosť aj dojazd vozidiel.

Výnimočnosť nášho nového výskumného a vývojového centra podčiarkuje aj fakt, že viaceré riešenia, ktoré v ňom navrhneme, sa budú u nás testovať aj vyrábať.

Naše tímy sú kultúrne rozmanité. Je jedno z akej krajiny k nám prídete, dôležité je, že spolu nájdeme ten správny ,,match”.

Uplatnenie nájdete vo viacerých oblastiach:

Inovatívne riešenia pre vozidlá budúcnosti

Študenti a E-mobilita

Si študent alebo čerstvý absolvent technického odboru a rozmýšľaš nad uplatnením vo výskume a vývoji v oblasti elektromobility? Potom si tu správne. Ponúkame ti kvalifikovaných mentorov, ktorí ti pomôžu pri spracovaní bakalárskej alebo diplomovej práce. Ak máš záujem o odbornú prax, radi ťa privítame v našom R&D tíme Schaeffler Kysuce a predstavíme ti možnosti spolupráce na krátkodobých projektoch. Mladé talenty so záujmom o techniku a inovácie sú u nás vždy vítané.

Štúdium Ponuka Schaeffler
Som druhák/tretiak (2./3. roč. bak. štúdia) Štipendijná prax na R&D (40 hod./mesiac)
Som štvrták (1. roč. inž. štúdia) Young R&D Engineer Programme (SVK + DE)
Som piatak (2. roč. inž. štúdia) Držíme palce na štátniciach, potom ponuka práce na jobs.schaeffler.com

Odborná prax

Si študent Strojníckej fakulty alebo Fakulty elektrotechniky a informačných technológií Žilinskej univerzity? Máš záujem sa vzdelávať v pracovných oblastiach R&D oddelenia Schaeffler Kysuce? Uchádzaj sa o štipendijnú prax, prejdi úspešne výberovým konaním a staň sa aktívnym členom tímu. Sleduj web stránky svojej fakulty alebo sa uchádzaj o zaradenie medzi uchádzačov o realizáciu štipendijnej praxe emailom.

Young R&D Engineer

Si štvrták na vysokej škole a študuješ mechatroniku, elektrotechniku, strojárstvo so zameraním na programovanie, informatiku, fyziku alebo iný príbuzný odbor? Zaujíma ťa navrhovanie systémov pre elektrické a hybridné vozidlá? Prihlás sa do programu Young R&D Engineer a absolvuj u nás platený rozvojový program. Prepojíš teoretické vedomosti s novými zručnosťami, získaš skúsenosti od ľudí z praxe aj podporu skúsených odborníkov pri písaní diplomovej práce. A aby toho nebolo málo, absolvuješ aj intenzívny jazykový kurz, aby si vedel bez problémov fungovať v medzinárodnom tíme a užil si okrem praxe v R&D Schaeffler Kysuce aj Erasmus+ pobyt v Nemecku.

Prihláste sa na odber nášho newslettra

Zaujíma vás elektromobilita, inovácie alebo možnosti profesionálneho uplatnenia v tejto oblasti u nás vo výskumnom a vývojovom centre Schaeffler Kysuce? Newsletter posielame iba raz za mesiac, nebudeme vás určite zbytočne spamovať.