fbpx

Benefity

U nás v spoločnosti Schaeffler veríme, že môžeme byť úspešní len vďaka našim spokojným zamestnancom. Podporujeme sa profesionálne aj ľudsky a robíme prácu, za ktorou vidíme výsledky aj zmysel. Radi spolu trávime čas nielen v práci, ale aj mimo nej.

Chápeme, že okrem pravidelnej mesačnej mzdy na účte je dôležité mať aj komplexný program výhod. Benefity sme navrhli tak, aby odrážali našu kultúru a prinášali rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom. Sme rodinne orientovaná firma a naši zamestnanci majú možnosť vybrať si podľa vlastných potrieb a životnej situácie.

Zaujímavé finančné ohodnotenie

Každoročná valorizácia miezd a finančné bonusy

Odmena vo forme 13. a 14. platu vyplácaná podľa interných pravidiel

Bonus za hospodársky výsledok spoločnosti

Odmena za odporúčanie nového kolegu

Práca na svetových projektoch

Flexibilná pracovná doba, 37,5 hod. za týždeň a home office

Extra platené dni voľna

Vzdelávanie, odborný a kariérny rast

Rodinná atmosféra

a ešte oveľa viac

Kariéra v E-mobilite

Vytvorme spolu mobilitu zajtrajška.

Náš svet sa mení tempom, ktoré sa zrýchľuje neustálymi zmenami. Každý, kto chce pomôcť pri formovaní tohto vývoja, to musí zvážiť tu a teraz. Chceme hrať aktívnu úlohu v „Mobilite zajtrajška“, a tak prispieť ako dodávateľ v automobilovom a ostatných odvetviach priemyslu k tomu, aby sa svet stal čistejším, bezpečnejším a modernejším. Zamestnanci sú našou najcennejšou hodnotou. Výrazne prispievajú k realizácii našej stratégie. Každý svojím vlastným spôsobom.

Prihláste sa na odber nášho newslettra

Zaujíma vás elektromobilita, inovácie alebo možnosti profesionálneho uplatnenia v tejto oblasti u nás vo výskumnom a vývojovom centre Schaeffler Kysuce? Newsletter posielame iba raz za mesiac, nebudeme vás určite zbytočne spamovať.