fbpx

Hľadáme posily do nášho R&D centra Schaeffler Kysuce!

Láka vás elektromobilita?

Staňte sa súčasťou nášho tímu v novom R&D centre Schaeffler Kysuce

Hľadáme ľudí, ktorí majú chuť s nami vyvíjať riešenia v oblasti elektromobility pre svetové automobilové značky. Profesionálov s praxou, ale aj mladé talenty a absolventov. U nás nájdete priateľských kolegov s nadšením pre inovácie, ktoré zmenia budúcnosť mobility. Ponúkame vám možnosť pracovať na zaujímavých medzinárodných projektoch, ktoré dokážu zlepšiť komfort jazdy, zvýšiť bezpečnosť aj dojazd vozidiel.

Vytvárame prostredie, kde máte možnosť napredovať

Už dnes vyvíjame kompletné integrované elektrické pohonné systémy. A neskôr k nim pribudnú mechatronické riešenia pre autonómne riadenie vozidiel. Nielen kariérny, ale aj osobný rozvoj má u nás pevné miesto. Samozrejmosťou je prepracovaný vzdelávací systém, ale aj rôzne typy programov, ktoré vám zaručia, že sa u nás budete od začiatku cítiť príjemne. Výnimočnosť nášho nového výskumného a vývojového centra podčiarkuje aj fakt, že viaceré riešenia, ktoré v ňom navrhneme, sa budú u nás testovať aj vyrábať. Pridať sa k nám možete už teraz!

Naše tímy sú kultúrne rozmanité. Je jedno z akej krajiny k nám prídete, dôležité je, že spolu nájdeme ten správny ,,match”.

Uplatnenie nájdete vo viacerých oblastiach:

• návrh systémov • tvorba dizajnu • vývoj softvéru • požiadavkové inžinierstvo • simulácie komponentov a systémov • skúšobníctvo a test manažment • projektové riadenie • analýzy nákladov a iné oblasti pre podporu projektov

Inovatívne riešenia pre vozidlá budúcnosti

Študenti a E-mobilita

Si študent alebo čerstvý absolvent technického odboru a rozmýšľaš nad uplatnením vo výskume a vývoji v oblasti elektromobility? Potom si tu správne. Ponúkame ti kvalifikovaných mentorov, ktorí ti pomôžu pri spracovaní bakalárskej alebo diplomovej práce. Ak máš záujem o odbornú prax, radi ťa privítame v našom R&D tíme Schaeffler Kysuce a predstavíme ti možnosti spolupráce na krátkodobých projektoch. Mladé talenty so záujmom o techniku a inovácie sú u nás vždy vítané.

Štúdium Ponuka Schaeffler
Som druhák/tretiak (2./3. roč. bak. štúdia) Štipendijná prax na R&D (40 hod./mesiac)
Som štvrták (1. roč. inž. štúdia) Young R&D Engineer Programme (SVK + DE)
Som piatak (2. roč. inž. štúdia) Držíme palce na štátniciach, potom ponuka práce na jobs.schaeffler.com

Odborná prax

Si študent Strojníckej fakulty alebo Fakulty elektrotechniky a informačných technológií Žilinskej univerzity? Máš záujem sa vzdelávať v pracovných oblastiach R&D oddelenia Schaeffler Kysuce? Uchádzaj sa o štipendijnú prax, prejdi úspešne výberovým konaním a staň sa aktívnym členom tímu. Sleduj web stránky svojej fakulty alebo sa uchádzaj o zaradenie medzi uchádzačov o realizáciu štipendijnej praxe emailom.

Young R&D Engineer

Si štvrták na vysokej škole a študuješ mechatroniku, elektrotechniku, strojárstvo so zameraním na programovanie, informatiku, fyziku alebo iný príbuzný odbor? Zaujíma ťa navrhovanie systémov pre elektrické a hybridné vozidlá? Prihlás sa do programu Young R&D Engineer a absolvuj u nás platený rozvojový program. Prepojíš teoretické vedomosti s novými zručnosťami, získaš skúsenosti od ľudí z praxe aj podporu skúsených odborníkov pri písaní diplomovej práce. A aby toho nebolo málo, absolvuješ aj intenzívny jazykový kurz, aby si vedel bez problémov fungovať v medzinárodnom tíme a užil si okrem praxe v R&D Schaeffler Kysuce aj Erasmus+ pobyt v Nemecku.

Prihláste sa na odber nášho newslettra

Zaujíma vás elektromobilita, inovácie alebo možnosti profesionálneho uplatnenia v tejto oblasti u nás vo výskumnom a vývojovom centre Schaeffler Kysuce? Newsletter posielame iba raz za mesiac, nebudeme vás určite zbytočne spamovať.